Právě je pon 19. lis 2018 0:35:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mazel
PříspěvekNapsal: pon 21. led 2013 23:45:37 
Administrátor

Co říkáte na film? Jak byste ohodnotili děj, režiséra, herecké výkony,...? Překvapil vás snímek něčím? Co vás nejvíce zaujalo?

Mně se film líbil. Námět s hlavním hrdinou, který dlouho nemůže najít tu pravou, není úplně originální, v podání vyrýsovaného kulturisty to tu však ještě nebylo. Sám takovouto muskulaturou nedisponuji, nemohu tedy posoudit, vypadá to ale, že i chlapci s většími bicepsy mají citlivá srdéčka. Příjezd našeho hrdiny do Thajska a jeho seznámení (kde jinde to mohlo být) v posilovně se svojí láskou působí možná trochu naivně až pohádkově - když se nad tím celým ale zamyslíte a vezmete to s nadsázkou, tak se tomu dá s přimhouřenýma očima věřit. Dialogy ve filmu nejsou složité a samy o sobě nejdou do hloubky. I to je ale v pořádku a v souladu s povahou ústřední postavy. Mně osobně ve filmu více než Denisova neschopnost navazovat milostné vztahy zaujala fixace jeho matky na něj, což pro mě nabylo ještě většího rozměru, když se posléze v Dánsku objevila jeho nastávající a člověk sledoval jednání Denisovy matky očima člověka z úplně jiné kultury.
Podle mě to byl dobrý film, který nebyl příliš náročný na diváka a který zaslouží uznání přinejmenším za vybočení z žánrů plytkých romantických komedií (dá se vůbec o tomto žánru hovořit? v kině jsem moc smíchu neslyšel :) ).

Jak to vidíte vy? Měli jste z filmu podobný dojem? Myslíte, si něco jiného? Co by mělo být ještě zmíněno? Napište, jak se líbil film Mazel vám.

Offline Profil  

Předmět příspěvku: Re: Mazel
PříspěvekNapsal: stř 23. led 2013 13:13:56 

Chtěl bych upozornit na hodně zajímavou věc kterou si nezmínil a to bylo lhaní které bylo vyvedeno až do dokonalosti, znám to ze života od svého kamarada.Který je taky nucený takle lhát. :shock: jinak film provedený dobře až mně to překvapilo

Offline Profil  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina